Nasz sklep

Lniany Zaułek Żyrardów

Zapraszamy do galerii Lniany Zaułek ukrytej w ogrodzie na terenie Bielnika byłych zakładów lniarskich tuż obok siedziby firmy Tex-len plus.

Pracujemy od poniedziałku do piątku od godziny 09.00 do 17.00, w soboty od 10.00 do 15.00 (istnieje możliwość indywidualnego umówienia się na zakupy w naszym sklepie poza godzinami otwarcia sklepu - prosimy o kontakt telefoniczny).

POMYSŁ NA PREZENT Z LNIANEGO ZAUŁKA:

Lniana pościel o wyjątkowo miękkim wykończeniu w bogactwie barw, w rozmiarch od Single do King. Piękne pledy w wielu wzorach i kolorach z wełny: owczej, wilbłądziej, alpaki lub z dodatkiem moheru czy lnu. Lniane szale niezwykle miękkie i delikatne. Obrusy, serwetki, podkładki - w kompletach indywidualnie dobranych  i zapakowanych wg życzenia klienta. Niezwykle mocne i świetnie absorbujące wodę ręczniki i akcesoria z frotte lnianej. Tekstylne kuchenne akcesoria w dzisiątkach wzorów. To wszystko w eleganckich i pięknych opakowaniach.

Honorujemy karty płatnicze, wypożyczamy produkty do sesji zdjęciowych, organizujemy wysyłkę zakupionego towaru pod wskazany adres.

Szyjemy za zamówienie: rzymskie rolety, zasłony, bieliznę stołową, kimona, tuniki, pościel, narzuty, poduszki i inne produkty do wnętrz.

Żyrardów, ulica Lniany Zaułek 3B (dawna: Dittricha 10E)

Sklep jest czynny od poniedziałku do środy w godzinach 9:00 do 17:00

od czwartku do piątku w godzinach 9:00 do 18:00

w soboty od 10:00 do 15:00

tel. (+48)  46 855 34 50,  608 673 266

sklep@lnianyzaulek.com

© Tex-Len Plus, All Rights Reserved
Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, reprodukowania i modyfikowania zdjęć zawartych na tej stronie bez wiedzy i zgody jej właściciela.

Karczoch - Artichoke

Karczoch - Artichoke

Kolekcja własna Lniany Zaułek