Współpraca

Tex-Len Plus – współpraca na długie lata

 

Szyjemy dbając o szczegóły  na każdym etapie produkcji:  od jakości tkanin i szycia po odpowiednie opakowanie i znakowanie.

Wszystko po to, by zachwycać lnianymi produktami dedykowanymi sklepom wnętrzarskim, butikom i galeriom z wyposażeniem wnętrz. 

Oferujemy: obrusy, serwetki, bieżniki, pościele, poduszki i poszewki, fartuchy, zapaski i ściereczki kuchenne, ekskluzywne ręczniki i pledy oraz odzież w stylu casual.

Każde zamówienie jest nowym wyzwaniem:

- indywidualnie dopasowana oferta dla firm organizujących prestiżowe wydarzenia i spotkania.

- agencje reklamowe poszukujące niebanalnych produktów z włókien naturalnych mają pewność szybkiej realizacji zamówień od pomysłu do gotowego projektu.

- personalizacja na wiele sposobów: nadruki, hafty, wszywki, etykiety, opakowania.

- restauracje, pensjonaty i hotele dbające o wysoką jakość usług, estetykę i wygodę gości mogą wybrać spośród naszej oferty luksusowe o wysokich walorach użytkowych wyroby lniane odporne na wysokie temperatury i upływ czasu.

O jakości naszych towarów i usług świadczy wieloletnia owocna współpraca z instytucjami rządowymi i placówkami dyplomatycznymi.

Nasze produkty choć nie zawsze są sygnowane logo Lniany Zaułek, można spotkać niemal w każdym zakątku świata m.in w Niemczech, Szwecji, Francji, Australii, USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Arabii Saudyjskiej, Japonii, Rosji... 

 

Skontaktuj się z nami
© Tex-Len Plus, All Rights Reserved
Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, reprodukowania i modyfikowania zdjęć zawartych na tej stronie bez wiedzy i zgody jej właściciela.

NOWE WZORY AKWARELI

NOWE WZORY AKWARELI

NOWE WZORY AKWARELI